Rikavā notiek jauniešu sacensības volejbolā

Publicēts 19.07.2016

Vasarā jauniešiem ir daudz dažādu iespēju kā pavadīt savu brīvo laiku. Rikavā aktīvākā rosība notiek skolas stadionā. Gan puiši, gan meitenes spēlē volejbolu. Lai iesaistītu jauniešus volejbola sacensībās vasaras periodā, Rikavas jaunieši Kristaps Vērdiņš, Ēriks un Ervīns Tāraudi nolēma sarīkot volejbola sacensības novada mērogā.

Darbs sākās ar nolikuma izstrādāšanu un afišu izgatavošanu. Kad reklāma tika “palaista tautās”, sākās sacensību sagatavošanas darbi — atrasts profesionāls sacensību tiesnesis, nepieciešamais inventārs, uzlabots volejbola laukums, pirktas medaļas un diplomi u.c.

16. jūlijā Rikavā notika pirmais volejbola turnīrs mix komandās. Uz šo pasākumu bija ieradušās 7 komandas. “STR” un “21” no Strūžāniem, “Antenas” no Vecstrūžāniem, “Ols par velti” no Rogovkas un “Rikava”, “3D” un “Latgalīši “ no Rikavas. Komandas uz sacensībām bija ieradušās kopā ar saviem līdzjutējiem un atbalstītājiem.

Spēles tiesāja pieredzējis sporta spēļu tiesnesis no Viļāniem Jānis Opincāns.

Komandas spēku ziņā bija dažādas, tāpēc bija interesanti vērot spēles.

Pēcpusdienā sacensības bija galā un vietu secība tika noskaidrota : 1. vieta “Antenas” no Vecstrūžāniem, 2. vieta “21”’ no Strūžāniem, 3. vieta komandai “Ols par velti” no Rogovkas.

Kā jau sacensībās pienākas, notika uzvarētāju apbalvošana. Pirmo trešo vietu ieguvēji saņēma medaļas ar volejbola simboliku un diplomus.

Rikavas jauniešiem tika gūta pirmā sacensību organizēšanas pieredze. Cerams, ka šī pieredze pilnveidosies un volejbola sacensības Rikavā tiks rīkotas arī turpmāk.

Inese Vērdiņa, 
Rikavas kultūras nama vadītāja

DSC00059 DSC00060 IMG_2731 IMG_2738 IMG_2742 IMG_2751 IMG_2759 IMG_2778 IMG_2799

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0