Rit būvdarbi Ozolaines sociālajā dzīvojamajā mājā

Ozolaines pagasta pārvalde īsteno Eiropas reģionālā attīstības fonda (ERAF) projektu, kura ietvaros tiek veikti Ozolaines sociālās dzīvojamās mājas siltumnoturības uzlabošanas pasākumi. Projekta kopējās realizācijas izmaksas sastāda 151 230 latus, no tiem 75% finansē ERAF, 7.5% ir valsts budžeta dotācija pašvaldībām, bet 17.5% sastāda Ozolaines pagasta pārvaldes līdzfinansējums.

Būvdarbus SIA „Latreko” uzsāka jau šī gada augustā, un tos plānots pabeigt līdz novembra sākumam. Projekta ietvaros paredzēta ēkas logu, durvju un grīdas nomaiņa, sienu siltināšana, jumta renovācija un ieejas atjaunošana.

Pirms remontdarbiem sociālajā mājā bija astoņas istabiņas, kurās krīzes situācijās varēja apmesties pagasta iedzīvotāji, bāreņi, kuri nav nodrošināti ar dzīvojamo telpu līdz brīdim, kad izdevās atrast sev patstāvīgu dzīvesvietu, bet ne ilgāk par sešiem mēnešiem.