Rogovkā aizritējusi labdarības akcija

Publicēts 10.06.2015

Maijā Nautrēnu pagasta iedzīvotājiem bija iespēja piedalīties Rogovkas jauniešu centra rīkotā labdarības akcijā. Varēja ziedot apģērbu, apavus, somas un rotaļlietas.

1. jūnijā notika labdarības diena, kurā ikviens iedzīvotājs varēja nākt uz jauniešu centru un ņemt saziedotās lietas. Atlikušās mantas 2. jūnija rītā Rogovkas jauniešu centra aktīvākie dalībnieki nogādāja Latvijas Sarkanā Krusta Rēzeknes komitejā.

Paldies iedzīvotājiem par atsaucību, jauniešu centra dalībniekiem par palīdzību lietu šķirošanā un akcijas koordinēšanā, un Nautrēnu pagasta pārvaldei par nodrošināto transportu!

Idejas autore ir Rogovkas jauniešu centra dalībniece Diāna Ivanova. Šāda veida akcijas ir lieliska iespēja atbrīvoties no liekām lietām mājās un nodot tās kādam, kam ir vairāk vajadzīgas. Šādi un līdzīgi pasākumi ir paredzēti arī turpmāk Rogovkas jauniešu centra Labo darbu pulciņa ietvaros.

Nautrēnu pagasta jaunatnes lietu speciāliste
Sintija Ludborža

Pie LSK ekas Rezekne

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0