Rogovkā notiks tradicionālais Modes un talantu festivāls

Publicēts 19.09.2019

21. septembrī plkst. 20:00 Nautrēnu sporta hallē – kultūras namā jau devīto gadu notiks tradicionālais “Modes un talantu festivāls”. Šogad skatītājiem savus talantus demonstrēs “Sieviešu stendaps” no Rīgas, kura repertuārā  – joki “no un par” dzīvi un ikdienišķām situācijām. Ošupes pagasta Degumnieku Tautas nama amatierteātris ”Cits modelis” rādīs humoristiskus skečus. Gaidāma arī Nautrēnu jauniešu rokgrupas (vadītājs Ingars Gusāns) debija, meistarklases un pašmāju talanti.

Visi tiek laipni aicināti apmeklēt Modes un talantu festivālu un smelties pozitīvas emocijas! Pēc pasākuma notiks balle ar Oskaru un Jāni no Vecvārkavas. Ieeja brīva.

Uz tikšanos!
Inga Vigule,
Nautrēnu sporta halles – KN vadītāja

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0