Rogovkas jauniešu aktivitātes vasaras izskaņā

Publicēts 07.09.2017

Kā viens no Rogovkas jauniešu centra vasaras plāniem bija apciemot Nautrēnu pagasta vientuļos pensionārus, ko mēs arī īstenojām. Augusta vidū ar jauniešiem devāmies velo izbraucienā pie vientuļajiem pensionāriem. Ar savu ierašanos vēlējāmies viņus iepriecināt un likt viņiem pasmaidīt. Ja kādam bija nepieciešama palīdzība mājas darbos, tad labprāt arī devāmies palīgā.

Pensionāri, protams, bija ļoti priecīgi par mūsu ierašanos un to, ka ir kāds, kas par viņiem atceras. Tikām pacienāti arī pašu sarūpētu medu. Mums patiess prieks, ka spējām iepriecināt un palīdzēt mūsu pagasta pensionāriem.

Savukārt 28. un 29. augustā Rogovkā norisinājās deju seminārs, kur jauniešiem bija iespēja piedalīties deju nodarbībās un apgūt dažādus deju stilus. 28. augustā tika pasniegtas break dance deju nodarbības, kuras vadīja Dainis Uškāns, kā arī apgūtas zumba dejas, kuras vadīja Inese Krasovska. Tikmēr 29. augustā bija iespēja apgūt hip-hop un mūsdienu dejas, kuras vadīja Liāna Merņaka, kura pasniedz dejas arī „Stop time” deju studijā. Tā kā jaunieši aktīvi dejo un vienmēr ir ieinteresēti apgūt kaut ko jaunu, šāds pasākums Rogovkā notiek jau otro gadu pēc kārtas. Jauniešiem šis bija lielisks deju piedzīvojums pirms skolas sezonas sākuma.

Nautrēnu pagasta jaunatnes lietu speciāliste Dina Sjomkāne

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0