RTA studentu iespaidi par apmaiņas programmu Erasmus+

Publicēts 17.02.2016

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) studenti aktīvi izmanto Erasmus+ sniegtās iespējas un iepazīst citu valstu studiju procesu, kultūru un valodu.

Kristiāna Manukina („Interjera dizains”, 3.kurss): „Erasmus+ programmas ietvaros biju Lietuvā. Tur es guvu ļoti lielu pieredzi. Erasmus+ ir lieliska iespēja gan apskatīt pasauli, gan iegūt jaunus draugus, pieredzi, gan arī emocijas!

Jā, sākumā nav viegli, kamēr pierodi pie jaunas vides, draugiem, pasniedzējiem, mācīšanas metodēm, bet, kad esi jau visu pataustījis, ir grūti atstāt to visu un atgriezties ierastajā vidē savā valstī!

Tā ir arī lieliska iespēja iepazīt citu kultūru jauniešus, pamēģināt kaut ko jaunu un nezināmu.”

Jekaterina Melihova („Uzņēmējdarbība”, 4. kurss): „Es varētu sevi nosaukt par Erasmus programmas maksimālisti, jo es mēģinu izmantot visas iespējas, kas ir dotas.

Biju divas reizes praksē Grieķijā, kā arī devos mācībās uz Beļģiju, lai paaugstinātu savas kompetences. No Erasmus pieredzes atceros tikai tās pozitīvākās emocijas – ceļošana, forša un traka laika pavadīšana ar jaunajiem draugiem, kā arī, protams, studiju process.

Erasmus+ ir lieliska iespēja tiem, kas ir atvērti piedzīvojumiem un kas ir ar mieru pieņemt šo izaicinājumu – doties projām no savām mājām, sastapties ar citu kultūru un iepazīties ar pasauli no cita skatupunkta. Noteikti iesaku aizbraukt un izbaudīt foršos dzīves mirkļus Erasmus+ ietvaros!”

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Jekaterina Melihova (2) Jekaterina Melihova (3) Jekaterina Melihova (4) Jekaterina Melihova Kristiana Manukina (2) Kristiana Manukina(1)

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0