Bērnu grāmatu nedēļa Tiskādu vidusskolā

Опубликовано 13.12.2013
Māris Janelsiņš

30. novembrī bērnu rakstniekam Viktoram Dragunskim tika atzīmēta 100 gadu jubileja, tādēļ Tiskādu vidusskolas bibliotekāre Ļuda Ščemeļova sākumskolas skolēniem rīkoja vairākus pasākumus, veltītus rakstnieka jubilejai. Pasākumiem bija neparasts nosaukums – „ Šī normālā, normālā pasaule”. Skolēniem tika rīkotas bibliotekārās stundas, bērni zīmēja ilustrācijas, kā arī skatījās filmas, kuras ir uzņemtas pēc šī autora darbiem.

29.novembrī notika pasākums, kurā piedalījās visi sākumskolas skolēni. 5. klases skolēni stāstīja par rakstnieka dzīvi un daiļradi, skatījās prezentāciju par autoru, dziedāja dziesmas no populārām bērnu filmām. Pasākuma laikā 6. klases skolēni rādīja populārāko V.Dragunska darbu fragmentu inscenējumus.

1.-4. klašu skolēni tika aicināti piedalīties viktorīnā. Katra komanda izdomāja devīzi, komandas nosaukumu, emblēmu. Skolēniem uzdeva dažādus jautājumus par izlasītajām grāmatām. Žūrija – O.Miseviča, A.Kadakovska, I.Ščerbakova – vērtēja atbildes un noteica viktorīnas uzvarētājus. Visām komandām bija sagādātas saldas pārsteiguma balvas, savukārt 1. vietas ieguvējiem tika pasniegta galvenā balva. Pasākums bija interesants un aizraujošs, visiem skolēniem tas ļoti patika. Sakām paldies skolas bibliotekārei Ļ.Ščemeļovai par šī pasākuma organizēšanu.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0