Осуществление мероприятий по деинституциональности в Латгальском регионе

Publicēts: 25.03.2021

Atjaunots: 02.09.2022

Projekta apraksts

Актуальная информация о проекте доступна: https://lpr.gov.lv/lv/regionalie_projekti/di/aktualtitates/

Название проекта:

Осуществление мероприятий по деинституциональности в Латгальском регионе

Номер проекта:

Nr.9.2.2.1./15/I/005

Основные мероприятия по проекту:

Projekts tiek realizēts specifiskā atbalsta mērķa “Palielināt kvalitatīvu institucionālai aprūpei alternatīvu sociālo pakalpojumu dzīvesvietā un ģimeniskai videi pietuvinātu pakalpojumu pieejamību personām ar invaliditāti un bērniem” ietvaros ar kopējo summu 7 596 069,00 EUR, no tiem 6 456 658,53 EUR (85%) ir ESF līdzfinansējums.

Tiks novērtētas 462 personas ar garīga rakstura traucējumiem, 505 bērni ar funkcionāliem traucējumiem un 317 ārpusģimenes aprūpē esoši bērni, lai noskaidrotu, kādi sociālie pakalpojumi viņiem ir visnepieciešamākie.

387 personām ar garīga rakstura traucējumiem kļūs pieejama aprūpe mājās un dienas centros, specializētās darbnīcas, grupu dzīvokļi, īslaicīga sociālā aprūpe un cita veida atbalsts.

3533 bērni ar funkcionāliem traucējumiem saņems sociālo aprūpi un sociālo rehabilitāciju.

Projekta laikā samazināsies bērnu skaits iestādēs – viņi atradīs mājas pie audžuģimenēm, aizbildņiem vai adoptētājiem.

Sabiedrībai tiks sniegta informācija par cilvēkiem ar garīgajiem un funkcionālajiem traucējumiem, kā arī par bērniem, kas aug ārpus ģimenēm.

Время реализации проекта:

Projekta īstenošanas laiks līdz 2023. gada 31. decembrim.

Projektu īsteno:

Latgales Plānošanas reģions sadarbībā ar reģiona pašvaldībām un VSAC “Latgale”

Контактное лицо:

Vecākā sociālā darbiniece darbam ar bērniem un ģimenēm: Zita Bautre, tālr.: 64607184, 26531497, э - почта: zita.bautre@rezeknesnovads.lv, kā arī Latgales Plānošanas reģionā pa tālruni 654 40862.

26.05.2022

Состоялось очередное собрание группы управления Латгальским регионом планирования

25.02.2022

Оказанные услуги в 2021 году и в проекте актуальности «DI в Латгалии»