Rēzeknes novada, Kalupes un Lietuvas sieviešu basketbola komandas tiekas savstarpējās spēlēs

Опубликовано 01.02.2018

Kas vieno  Rēzeknes novada sieviešu amatieru basketbola komandu “Moseņis”, tā ir basketbola spēles popularizēšana un stiprināšana novadā, un arī ārpus tās!

Tāpēc meklējot iespējas, kādos turnīros Rēzeknes novada sieviešu basketbola komanda “Moseņis” varētu piedalīties jaunajā 2017./2018.gada sezonā, novada sporta speciālists Igors Derjagins nāca ar ideju, sadarbībā ar Kalupes (Daugavpils nov.) un Lietuvas Republikas sieviešu basketbola komandu pārstāvjiem, organizēt Latvijas un Lietuvas republikas amatieru sieviešu komandu sacensības basketbolā 2017./2018.gada sezonai. Rezultātā – Rēzeknes novada, Kalupes, Rokiškis un Kupiškis komandas tiksies četros sabraukumos. Katra no komandām, uzņemot attiecīgi katra savā laukumā.

Uz šo brīdi ir notikuši divas sabraukuma tūres. Pirmās spēles notika 2017.gada 25.novembrī Kalupes komandas laukumā – Špoģos. Spraigā un interesantā cīņā basketbola laukumā 1.vietu ieguva Rēzeknes novada sieviešu basketbola komanda “Moseņis”, 2.vietu – Lietuvas komanda Rokiškis un 3.vietu – Kalupes komanda.

Otru sabraukumu organizēja Lietuvas komanda Rokiškis. Arī šis sabraukums izvērtās interesants, jo pēc visām nospēlētām spēlēm pārliecinoši 1.vietu izcīnīja Rēzeknes novada sieviešu basketbola komanda “Moseņis”, taču pārējās komandas savstarpējās spēlēs ieguva vienādu punktu skaitu. Pēc punktu skaitīšanas vietu sadalījums bija sekojošs : 2.vieta – Rokiškis komandai, 3.vieta – Kalupes komandai. Jāatzīst, ka komandu uzņemšana bija viesmīlīga no Rokiškis pilsētas galvenā sporta organizatora. Lieliski tehniski noorganizētais trīspunktu metienu konkurss, starp katras komandas labākajām trīspunktu metējām grozā. Kā arī katra spēlētāja spēļu noslēgumā saņēma sponsoru sarūpētās balvas.

Trešās sabraukuma tūres dalībnieces savā laukumā uzņems Kupišku komanda, taču ceturtais noslēdzošais finālsabraukums notiks Rēzeknes novadā.

Paldies, jāsaka Rēzeknes novada pašvaldībai un Rēzeknes novada sporta speciālistam Igoram Derjaginam par atbalstu, uzņēmību un iespēju piedalīties dažādos turnīros!

Rezultātu tabula

Komandas «Moseņis» kapteine
Kristīne Rimša

Komandas labākās spēlētājas un novada sporta speciālists Igors Derjagins 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0