Griškāni (7) Опубликовано 10.07.2020
(Latviešu) Vasaras darba praksēs jauniešiem Rēzeknes novadā darba netrūkst
(Latviešu) Ir vasaras vidus, kad pilnā sparā notiek dažādi vasaras darbi. Rēzeknes novada Izglītības pārvalde jau maijā izsludināja konkursu par finansējuma piešķiršanu jauniešu darba praksēm vasaras periodā, lai pēc ārkārtējās situācijas beigām radītu iespēju novada jauniešiem strādāt apmaksātu vasaras darbu kādā no Rēzeknes novada pagastu pārvaldēm. Kopumā no Rēzeknes novada pašvaldības budžeta šim mērķim tika atvēlēti 49532 EUR.
 Читать далее
Teirumniku taka Опубликовано 09.07.2020
(Latviešu) Smelties pozitīvismu Latgalē
(Latviešu) Latgales reģiona Tūrisma asociācija “Ezerzeme” (LRTA “Ezerzeme”) sadarbībā ar Latvijas Investīciju Attīstības aģentūras Tūrisma departamentu (LIAA TD) arī pēc krīzes periodā aktīvi darbojas un turpina veicināt gan iekšzemes, kā arī ārvalstu tūristu interesi par Latgales reģiona piedāvājumu. Sadarbībā ar LIAA TD jūlija sākumā Latgalē viesojās piecu dažādu Latvijas tūroperatoru pārstāvji, žurnāla “Ieva” žurnāliste un LIAA TD pārstāve Kristīne Mickāne, kuri kopā devās trīs dienu piedzīvojumā apkārt Latgalei. Kopumā trīs dienu laikā viesi apskatīja 16 lieliskus Latgales reģiona objektus, ļoti ceram, ka, pateicoties šai vizītei, uz Latgali dosies arvien vairāk tūroperatoru vadītu tūristu grupu.
 Читать далее
green2 Опубликовано 09.07.2020
(Latviešu) Aktuālā informācija par Covid19
 Читать далее
IMG_20200630_140952 Опубликовано 09.07.2020
(Latviešu) Čornajas pagasta jaunieši ieskandina vasaru
(Latviešu) “Ieskrien vasarā!”, - ar šādu saukli Ratniekos Čornajas pagasta jaunieši noslēdza jūnija mēnesi, kurš mēdz būt tik nepastāvīgs - te auksts, te karsts, te saule, te vējš, un ieskrēja īstajā vasarā.
 Читать далее
1a3sss Опубликовано 09.07.2020
(Latviešu) Latgales biedrībām un nodibinājumiem ir iespēja startēt Aktīvo iedzīvotāju fonda projektu konkursos
(Latviešu) Aktīvo iedzīvotāju fondā laika periodā no 2020. gada maija līdz 2022. gada beigām paredzēts izsludināt 7 atklātus projektu konkursus pilsoniskās sabiedrības organizācijām. Šobrīd ir iespēja iesniegt pirmos projektus.
 Читать далее
izlolots Опубликовано 08.07.2020
(Latviešu) Pērciet vietējo ražotāju produktus!
(Latviešu) Piedāvājam Rēzeknes novada uzņēmējiem, zemniekiem, mājražotājiem izvietot novada mājas lapā www.rezeknesnovads.lv un mūsu kontā sociālajā tīklā Facebook informāciju par iespējām piegādāt produktus!
 Читать далее
skrejiens_maršruts _1-1 Опубликовано 08.07.2020
(Latviešu) Rēzeknes novada apskriešanas svētki KOPĪBAS SKRĒJIENS
(Latviešu) Rēzeknes novada pašvaldība Rēzeknes Novada dienu ietvaros 17. jūlijā rīko Rēzeknes novada apskriešanas svētkus KOPĪBAS SKRĒJIENS. Izskrienot no viena punkta BĀKĀ un nobeidzot skrējienu MĀKOŅKALNĀ, mēs apliecināsim, ka esam apskrējuši savos svētkos mūsu dzimto novadu!
 Читать далее
Rāzna nacionālā parka biedrība - Projektu konkurss Опубликовано 08.07.2020
(Latviešu) Rāznas Nacionālā parka biedrība rīko projektu konkursu
(Latviešu) Biedrība “Rāznas nacionālā parka biedrība" izsludina projektu konkursu Kaunatas pagastu apvienības iedzīvotājiem un organizācijām (jauniešu centriem, skolām, kultūras namiem utml.).
 Читать далее
IMG-20200704-WA0017 Опубликовано 08.07.2020
(Latviešu) Kaunatas jauniešu izbraukums ar kajakiem
(Latviešu) Jūlija pirmajā sestdienā Kaunatas jauniešiem bija lieliska iespēja izbaudīt patīkamu brīvdienu svaigā gaisā, iegūt jaunas emocijas un pozitīvi uzlādēties, izmēģinot tādu jauku izklaidi kā kajaku brauciens. Kajaks ir ideāls atpūtas un fiziskās aktivitātes apvienojums.
 Читать далее
IMG_4466 Опубликовано 07.07.2020
(Latviešu) Finišējusi Sābru volejbola līga
(Latviešu) Sābru volejbola līga ( SVL), kas iesāka savu darbību 2019. gada oktobrī, šogad 21. jūnijā izspēlēja vīriešu komandu finālu. Čempionātu uzsāka 13 vīriešu un 7 sieviešu komandas no visas Austrumlatvijas - Jēkabpils, Kārsavas, Krāslavas, Līvāniem, Rēzeknes, Rēzeknes novada, Dagdas novada, Riebiņu novada.
 Читать далее