IMG_0248 Опубликовано 21.06.2019
(Latviešu) Pieredzes apmaiņas brauciens uz Kurzemi
(Latviešu) Rēzeknes novada pašvaldības Attīstības plānošanas nodaļas darbinieki, kā arī novada pagastu projektu vadītāji 13. un 14. jūnijā devās pieredzes apmaiņas braucienā uz Kurzemi - Rucavas un Nīcas novadu, kā arī Liepāju.
 Читать далее
CD-5_600 Опубликовано 21.06.2019
(Latviešu) Par Rēzeknes dienvidu apvedceļa paredzētās būvniecības akceptu
(Latviešu) 2019. gada 6. jūnijā Rēzeknes novada dome pieņēma lēmumu (Domes sēdes protokols Nr.13 45.§) ar papildinājumu (2019. gada 20. jūnija Domes sēdes protokols Nr. 14 7§), kas likumā noteiktā kārtībā paredz akceptēt plānoto darbību VAS “Latvijas Valsts ceļi” ierosināto Rēzeknes dienvidu apvedceļa 1. varianta ar modifikācijām būvniecību.
 Читать далее
23.06.G Опубликовано 21.06.2019
(Latviešu) Sveicam Vasaras saulgriežos!
(Latviešu) Priecīgu līgošanu un gaišu Jāņu ugunskuru visiem Rēzeknes novada ļaudīm un sadarbības partneriem!
 Читать далее
1 Опубликовано 20.06.2019
(Latviešu) Izcīnīts “Rēzeknes novada kauss 2019” jātnieku sacensībās
(Latviešu) 15. jūnijā Rēzeknes novada Vērēmu pagasta Ančupānu kartodromā notika jātnieku sporta sacensības šķēršļu pārvarēšanā, kurās kopumā startēja 28 dalībnieki. Sacensības notika četros posmos un sākās ar vadības maršrutu. Šajā maršrutā piedalījās 11 dalībnieki ar vismazāko pieredzi jātnieku sportā un publikai demonstrēja savas prasmes uz zirga, izpildot dažādus vadības elementus: volti, serpentīns, apstāšanās, rikši pār kavaletēm un leciena imitācija.
 Читать далее
Опубликовано 20.06.2019
(Latviešu) Mobilais mamogrāfs 13. jūlijā būs Maltā
(Latviešu) 13. jūlijā Maltā būs mobilā mamogrāfa izbraukums. SIA “Daugavpils reģionālā slimnīca” valsts apmaksātās programmas ietvaros veic mobilā mamogrāfa izmeklējumus. Mobilais digitālais mamogrāfs ir īpaši aprīkots autobuss, kura pieejamība izbraukumos atvieglo iedzīvotājiem iespēju saņemt augstvērtīgu mamogrāfijas izmeklējumu dzīvesvietas tuvumā.
 Читать далее
IMG_8960 Опубликовано 19.06.2019
(Latviešu) Novadu dienās Rīgā piedalās Čornajas pagasta folkloras kopa «Rateņš»
(Latviešu) 15. un 16. jūnijā Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā izskanēja "Novadu dienas". Uz pasākumu bija sabraukušas folkloras kopas un etnogrāfiskie ansambļi no malu malām, arī Čornajas pagasta Ratnieku tautas nama folkloras kopa "Rateņš" (vad. Dace Baltkāje). 15. jūnijā viņi priecēja skatītājus ar lustīgām dziesmām un atraktīvo rotaļprogrammu.
 Читать далее
IMG_8492 Опубликовано 19.06.2019
(Latviešu) Maltas pagasta senioru kolektīvi piedalās Latgales novada 17. Senioru Dziesmu un deju festivālā
(Latviešu) Rēzeknes novadu Latgales novada 17. Senioru Dziesmu un deju festivālā Daugavpils novada Višķos pārstāvēja Maltas kultūras nama (KN) senioru vokālais ansamblis “Liepas”, Lendžu KN senioru vokālais ansamblis “Omammas”, Vērēmu pensionāru apvienības deju kopa “Mārtiņrozes” un Vērēmu tautas nama folkloras kopa “Vōrpa".
 Читать далее
IMG_0571 Опубликовано 19.06.2019
(Latviešu) Etnogrāfiskais ansamblis “Rikava” ieskandina Pirmsjāņu laiku Etnogrāfiskajā Brīvdabas muzejā
(Latviešu) “Jāņu dienu pirti kūru” – viena no daudzveidīgajām norisēm 16. jūnijā Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā, kur Pirmsjāņu laiku tradicionālajās “Novadu dienās” kopā ar citiem etnogrāfiskajiem ansambļiem un folkloras kopām no visiem Latvijas Dižnovadiem ieskandināja arī etnogrāfiskais ansamblis “Rikava”. Plašajā un viesmīlīgajā Kurzemes zvejnieku sētā “Lurķi” dziesmu programmās, muzikantu priekšnesumos, stāstos un rotaļās savijās kopā gan Jāņu gaidīšanas laiks ar līgotnēm un gada īsākās nakts burvību, gan vasaras darbi, gan atmiņas par kolhozu laikiem, gan raits dejas solis.
 Читать далее
IMG_2986 (1008 x 756) Опубликовано 19.06.2019
(Latviešu) Folkloras ekspedīcija Ozolaines pagastā
(Latviešu) Pēc Jāņiem, 25. jūnijā, Ozolaines pagastā sāksies folkloras ekspedīcija ,,Ozolaines pagasta laika zīmēs’’. Pasākums notiks sadarbībā ar Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas studiju programmas ,,Filoloģija” mācībspēkiem un studentiem, iesaistot Ozolaines pagasta tautas nama folkloras kopu ,,Zeile’’, senioru klubu ,,Uguntiņa” un Maltas vidusskolas struktūrvienības ,,Liepu pamatskola” skolēnus un pedagogus. Ekspedīcijā dalību ir apstiprinājusi arī Izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska, kura vadījusi un piedalījusies 14 folkloras ekspedīcijās Latgalē.
 Читать далее
5a9cb713fa77e634993fee309c99be46_L Опубликовано 19.06.2019
(Latviešu) J. Pūce reformu šonedēļ apspriedīs ar divdesmit divām pašvaldībām
(Latviešu) Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) un ministrs Juris Pūce (AP!) šonedēļ dosies reģionālajās darba vizītēs uz Jēkabpili, Rēzekni, Ludzu, Balviem un Madonu, kur turpinās konsultācijas ar pašvaldību deputātiem par pašvaldību reformu.
 Читать далее