Rudens ziedu prieks Rikavā

Publicēts 19.09.2018

Kad dārzus iekrāso rudens ziedi, Rikavas kultūras namā tiek rīkota tradicionālā ziedu izstāde. Vietējie iedzīvotāji uz kultūras namu nes pašu izaudzētos krāšņākos ziedus. Neskatoties uz ieilgušo sausuma periodu, rikavieši dalījās savā priekā par krāšņajiem ziediem. Pagājušajā nedēļā ikviens interesents varēja apskatīt ziedu izstādi, izbaudot dažādo rudens ziedu skaistumu. Dālijas, asteres, rudbekijas, saulespuķes, samtenes, cinnijas un vēl daudzas skaistas puķes ar savu smaržu un krāšņumu piepilda kultūras nama telpas.

Blakus skaistajiem ziediem, no krāšņajām, šobrīd dārzos pieejamām rudens veltēm, dažādiem dārzeņiem , tika izveidotas interesantas kompozīcijas.

Par godu Latvijas simtgadei pie kultūras nama ar skolēnu rokām tapa krāšņi ziedu paklāji. Izmantoti tika gan rudens ziedi, gan āboli, gan kastaņi , ozolzīles un citi dabas materiāli. Latvija, latvju spēka zīmes, hipijsmaidiņš, taurenītis, traktors, stārķis , rieksts un daudzas citas kompozīcijas tika izveidotas skolēniem radoši darbojoties. Ziedu paklāji rudenīgus sveicienus tagad sūta garāmgājējiem, bet galvenais – ielīksmo pašu sirdis un prātus.

Paldies visiem darbiņu autoriem par iespēju baudīt šo skaistumu!

Inese Vērdiņa,
Rikavas kultūras nama vadītāja

IMG_9749IMG_9755 IMG_9757 IMG_9763 IMG_9791 IMG_9793 IMG_9804

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0