Sabiedriskā apspriešana par koku nozāģēšanu Kaunatas pagastā

Kaunatas pagasta pārvalde plāno divu koku (kļavas) nozāģēšanu Kaunatas ciemā Rāznas ielā 38 (pārvaldes ēka, pie ieejas Latvijas Pasta nodaļā).
Koku nozāģēšana nepieciešama sakarā ar bojājumiem koku stumbros un to pakāpenisko gāšanos, kas var apdraudēt cilvēku drošību, ēkas un gājēju celiņa stāvokli, satiksmi.
Sabiedriskā apspriešana tiek veikta no 2017. gada 5. aprīļa līdz 2017. gada 21. aprīlim saskaņā ar Rēzeknes novada pašvaldības 2012. gada 15. novembra saistošo Noteikumu Nr.91 „Par koku ciršanu ārpus meža Rēzeknes novadā” III. nodaļu.
Lūdzam sniegt savus priekšlikumus: Kaunatas pagasta pārvaldē, Rāznas ielā 38, Kaunata, Rēzeknes nov., LV-4622; pa tālruni: 64667000; uz e-pasta adresi: info@kaunata.lv vai Rēzeknes novada pašvaldības zemes lietu speciālistam Kaunatas pagastā: mob. 26415936, e-pasts: viktors.grisunovs@kaunata.lv.