Sacentās šautriņu metēji

Publicēts 10.03.2015
Latvijas čempione šautriņu mešanā Marija Ružāne

7. martā Viļānos, Rēzeknes tehnikuma sporta zālē norisinājās kārtējais Rēzeknes un Viļānu novada atklātais individuālais turnīrs šautriņu mešanā, kurā startēja šautriņu metēji no Viļānu novada, Rēzeknes novada un ciemiņi no Kārsavas.

Vīriešu konkurencē piedalījās 11 dalībnieki, savukārt sieviešu konkurencē – sešas dalībnieces. Sacensībās tika spēlēta spēle no 501 ar dubulto nobeigumu. Sākumā sacensības notika divās apakšgrupās sievietēm un vīriešiem. No apakšgrupām neizkļuvušie dalībnieki sacentās „Gandarījuma turnīrā” ar parasto nobeigumu, bet grupu spēcīgākie spēlētāji cīnījās par uzvaru finālā ar dubulto nobeigumu.

Sieviešu grupā triumfēja Latvijas čempione šautriņu mešanā Marija Ružāne, 2.vietā – Kristīne Astašova, bet 3.vietā ierindojās Marina Diča.

Vīriešu grupā nepārspēts palika Aivars Šutka, 2.vietā – Ilgvars Gritāns un 3.vietas ieguvējs ir kārsavietis Gunārs Ozoliņš.

„Gandarījuma turnīrā” labākos rezultātus izcīnīja Aivars Justs, 2.vietā – Igors Jegorovs, bet 3.vietā ierindojās turnīra jaunākais dalībnieks – Andrejs Semeņuga.

Godalgoto vietu ieguvēji saņēma kausus. Turnīru atbalstīja Rēzeknes novada pašvaldība.

Sagatavoja: Ilze Sondore

Sacensību dalībnieki Marina Diča, Marija Ružāne, Kristīne Astašova   Gunārs Ozoliņš, Aivars Šutka, Ilgvars Gritāns Igors Jegorovs, Aivars Justs, Andrejs Semeņuga

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0