Sadarbības un partnerības līgums starp Rēzeknes rajona padomi un Postavas rajona izpildkomiteju

No 6. līdz 9. jūnijam Rēzeknes rajona padomes pārstāvji piedalās oficiālā vizītē Baltkrievijā, Postavas rajonā. Vizītes mērķis ir sadarbības un partnerības līguma noslēgšana starp pašvaldībām. Līdz šim ilggadēja sadarbība starp Rēzeknes rajona padomi un Postavas rajona izpildkomiteju ir bijusi kultūras jomā. Notikusi pieredzes apmaiņa starp kolektīviem, jo tie regulāri piedalījušies viens otra rīkotajos pasākumos. Arī šoreiz uz Baltkrieviju brauc tautas mūzikas ansamblis „Dzigas muzikanti”, kas tur piedalās XI starptautiskajā tautas mūzikas festivālā „Skan cimbalas un ermoņikas”.

Līgums paredz, ka sadarbība turpmāk tiks veikta šādās nozarēs:

• Pieredzes apmaiņa dažādās vietējās politiskās un administratīvās varas pašvaldību darba organizācijas nozarēs;
  • Attīstība ekonomikas sfērā;
  • Sadarbība starp izglītības, kultūras un jaunrades iestādēm;
  • Jauniešu komunikācijas paplašināšana, kopējā sporta un tūrisma vēsturiskā mantojuma saglabāšana;
  • Kopīgo programmu veikšana, izmantojot nacionālo, Eiropas Savienības un citu starptautisko palīdzību.

Rēzeknes rajona oficiālā delegācija vizīte laikā iepazīsies ar Postavas rajona vietējo pašvaldību darbu, tiksies ar pašvaldību vadītājiem.