Sadraudzības vakars „Slepeno Spiegu Saiets” Ozolmuižā

Publicēts 28.10.2015

17.oktobrī Ozolmuižas kultūras namā tika rīkots sadraudzības vakars „Slepeno Spiegu Saiets”, kurā visiem bija jāsaģērbjas un jāsagatavo sevis pieteikšana attiecīgi tēmai. Pasākumā piedalījās jaunieši no Rēzeknes novada pagastiem – Sakstagala, Mākoņkalna, Dricāniem, Kaunatas, Maltas, Ozolaines, Vērēmiem, Čornajas un Ozolmuižas, kā arī ciemiņi no Rēzeknes.

Katram jaunietim bija jāsagatavo maza dāvaniņa, kas izlozes veidā tika citam pasākuma dalībniekam. Pasākuma dalībniekiem bija arī mājas darbs, kurā katram pagastam bija jāpiesaka sevi kaut kādā veidā, kas viņus raksturo. Pieteikumi bija ļoti dažādi: dejojot, dziedot, rādot nelielu video, ko paši sagatavojuši, intervējot, spēlējot teātri. Pasākuma laikā jaunieši izmantoja iespēju nofotografēties foto stūrītī, kas bija sagatavots ar spiegu tematiku. Foto stūrīša noformēšanu uzņēmās Ozolmuižas jaunieši, bet īpašās dekorācijas sagatavoja Maltas jaunieši.

Pasākuma laikā bija iespēja izdejoties, pateicoties Vērēmu DJ Jānim, kā arī spēlēt spēles, kas ļāva pārbaudīt jauniešu izveicību un ātrumu.

Kopumā pasākums izdevās ļoti jautrs un emocijām bagāts, jo vairāk nekā 100 sabraukušajiem jauniešiem bija iespēja iepazīt citam citu un iegūt jaunus draugus.

Sagatavoja: Līga Bistrova

Foto: K.Rimša, S.Kairiša, I.Bule

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0