Sagatavots informatīvs materiāls par mirušu cilvēku apbedīšanu Latvijā

Publicēts 24.10.2016
Foto no interneta resursiem

Septembrī valsts un pašvaldību vienotajā portālā www.latvija.lv tika publicēts informatīvais materiāls “Soli-pa-solim” par mirušu cilvēku apbedīšanu Latvijā. Materiāls tapis valsts pārvaldes iestāžu, ārstniecības iestāžu, apbedīšanas nozares asociāciju un uzņēmumu sadarbībā un vienkopus sniedz nepieciešamo informāciju par rīcību tuvinieka nāves gadījumā, sākot no miršanas fakta apliecināšanas un paziņošanas līdz apbedīšanas pabalstu saņemšanai un mirušā apglabāšanai.

Materiāls pieejams portālā ww.latvija.lv, sadaļā “Dzīves notikumi” -> “Māja un vide” -> “Mirušo apbedīšana”.

Saite: https://www.latvija.lv/lv/DzivesNotikumi/Maja-un-vide/apbedisana 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0