Sākas pieteikšanās "Ascendum" grantam 2016!

15.03.2016

Projekti
Biedrība "Ascendum" izsludina pieteikšanos grantam 3000 eiro apmērā fizisku vai juridisku personu projektu realizācijai 2016. gadā. Atbalstītajiem projektiem jāatbilst sabiedriskā labuma darbībai sabiedriskā labuma organizāciju likuma izpratnē.

Biedrības "Ascendum" grants ir izveidots ar mērķi finansiāli atbalstīt tādus nekomerciālus projektus, kas veicina Latvijas ekonomisko, garīgo un sociālo augšupeju, mērķtiecīgi atbalstot kultūru, zinātni, izglītību un pilsonisko sabiedrību. Izskatot iesniegtos pieteikumus, par granta piešķiršanu lemj biedrības "Ascendum" biedri, priekšroku dodot tiem projektiem, kuru pieteicēji spēj nodrošināt līdzfinansējumu vismaz 50 % apjomā no kopējās projekta tāmes.

Nolikumu var lejuplādēt šeit:Biedrības „Ascendum” granta nolikums

Apstiprināts biedrības „Ascendum” valdes sēdē 24.02.2016

Vairāk informācijas: