Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskola piedalās projektā “Sporto visa klase” !

Publicēts 06.11.2018

Projektā “Sporto visa klase” Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskola ir vienīgā no Rēzeknes novada skolām, kurā 2.-5. klases skolēni sporto piecas reizes nedēļā.

Oktobra pēdējā nedēļā “Arēnā Rīga” pulcējās gandrīz 7000 Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētās programmas “Sporto visa klase” dalībnieki, lai grandiozā atklāšanas ceremonijā dotu svinīgu startu programmas 5. sezonai. Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolas sportisti arī bija starp šiem dalībniekiem un 3. klase saņēma LOK karogu, kuru svinīgi Latvijas dzimšanas dienas priekšvakarā prezentēsim visai skolai.

Programma “Sporto visa klase” četru gadu laikā ir ļoti strauji attīstījusies un uzsākot piekto sezonu programmā piedalīsies jau gandrīz 8000 bērnu no visiem Latvijas reģioniem. Pasākumu ar savu klātbūtni pagodināja Valsts prezidents Raimonds Vējonis, kurš savā uzrunā bērniem novēlēja būt vienotiem un darboties komandā. ,,Arēna Rīga” atklāšanas pasākumā dalībniekus iepriecināja un izklaidēja – talismanu parāde ar programmas “Sporto visa klase” talismaniem Klasīte un Klasēns, gaismu izrāde, priekšnesumi no “Green trial” un hip-hop māksliniekiem, spraigus paraugdemonstrējumus rādīja karatē skolas audzēkņi un ielu vingrotāji, bet bungu performances solo izpildīja talantīgais bundzinieks Andžejs Grauda. Visa noslēgumā ar nelielu koncertu bērnus priecēja grupa “Bermudu divstūris”, kurā bērni izdejojās pēc sirds patikas. Pirms un pēc atklāšanas pasākuma, bērniem bija iespēja piedalīties dažādās sportiskās un interaktīvās aktivitātēs turpat “Arēnā Rīga”, kā arī klātienē vērot basketbola kluba “VEF Rīga” spēli VTB Vienotajā līgā pret Igaunijas klubu “Kalev/Cramo”.

Atlicis tikai čakli sportot, labi mācīties un būt draudzīgiem!

Lāsma Malta,
Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolas sporta skolotāja

foto_iSmile_lv_0483foto_iSmile_lv_0489

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0