Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolas labākās sportistes

Publicēts 27.02.2015

Jau vairākus gadus Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolas skolēni uzrāda ļoti labus rezultātus sportā. Rēzeknes novada skolēnu spartakiādes kopvērtējumā mēs izcīnījām 1. vietu. Ja līdz šim lielāko ieguldījumu uzvaras kaldināšanā deva tagadējās 9. klases meitenes un 8. klases zēni, tad pēdējos 2 gadus viņiem pievienojāmies arī mēs – 6. klases meitenes. Mēs ļoti mīlam sportu, aktīvi trenējamies. Pagājušajā mācību gadā mūsu klases meitenes Rēzeknes novadā izcīnīja 1. vietu basketbolā, futbolā un telpu futbolā. Latgales reģionā izcīnīta 3. vieta basketbolā. Arī šajā mācību gadā meitenes uzvarēja basketbolā, ieņēma 2. vietu futbolā. Latgales reģionā izcīnīta 2. vieta basketbolā. Šogad pirmo gadu meitenes spēlē Latvijas Jaunatnes basketbola līgā. Cīnāmies ar mainīgām sekmēm gan izcīnot uzvaras, gan ciešot zaudējumus, bet esam apņēmības pilnas izcīnīt pēc iespējas augstāku vietu. Vēl ir priekšā arī vairākas sacensības dažādos sporta veidos novadu sportakiādes ietvaros, cerams arī tajās panākumi neizpaliks.

Labākās sportistes ir Ksenija Golovneva, Santa Guka, Agita Oborenko, Svetlana Šilova, Sintija Onužāne, Līga Rastopčina, Ieva Švarce, Oļesja Krivenko, Linda Vovere. Jāpiebilst, ka Svetlana Šilova savā vecuma grupā atzīta par Rēzeknes novada labāko basketbolisti, bet Agita Oborenko par labāko futbolisti. Tā turpināsim! Tas ir liels sasniegums, par kuru sakam lielu paldies mūsu komandas labajam trenerim Ziedonim Puzulim, kurš meitenes uzmundrina pēc katras nospēlētās spēles un aicina uz priekšu pēc jaunām uzvarām. Mēs lepojamies ar mūsu komandu!

 

Sintija Onužāne,
Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolas 6. klases skolniece

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0