Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolā sāk suņa gadu ar Boņuka draugam Žikam veltītu izstādi

Publicēts 23.02.2018

Šim gadam Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolas skolēniem un skolotājiem ir noteikti jābūt ļoti veiksmīgam un radošu ideju bagātam, jo tas ir Žika gads. Kā zināms, Žiks ir Jāņa Klīdzēja romāna “Cilvēka bērns” galvenā varoņa Boņuka suņuks, labākais draugs.

Mēs – Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolas cilvēkbērni nolēmām par godu šim notikumam izveidot skolēnu radošo darbu izstādi “2018 – Žika gads”. Iztādes darbu tapšanā aktīvi iesaistījās arī zēnu mājturības pulciņš. Pulciņa dalībnieku vidū lielu popularitāti ir ieguvusi pirogrāfijas tehnika dekoratīvo darbu veidošanā. Arī savus suņukus puiši izvēlējās izgatavot šajā tehnikā. Gatavos darbiņus piestiprinājām pie stenda un nogādājām skolas izstāžu zālē. Žiki tiešām ir sanākuši ļoti skaisti. Aicinām visus uz mūsu skolas izstādi! Un novēlam radošumu un pacietību arī citus darbiņus strādājot!

Aleksandrs Doroščonoks, pulciņa “Praktiskais latvietis” vadītājs

20180220_110837 20180220_134355 Capture1 Capture2 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0