Sakstagala pagastā īstenots jaunatnes iniciatīvu projekts „Ar laivām pretī vasarai!”

17.07.2018

Jauniešiem

Aktīvākie Sakstagala pagasta jaunieši devās braucienā „Ar laivām pretī vasarai!”. Laivošana notika Jaunatnes iniciatīvu projekta ietvaros, kura mērķis bija aktivizēt Sakstagala jauniešus, veicināt viņu fizisko attīstību un lietderīgu brīvā laika pavadīšanas iespēju. Projekts tika realizēts pateicoties Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes finansējumam, Sakstagala pagasta pārvaldes līdzfinansējumam, kā arī Ūdenstūrisma attīstības centram „Bāka”.
26.j ūnija rītā sapulcējāmies Viļānos, lai uzsāktu laivošanu. Braucām maršrutā Viļāni- Nagļi. Brauciens bija piedzīvojumu un dažādu šķēršļu pilns, bet visi veiksmīgi ar tiem tikām galā. Pēc laivošanas visi bija ļoti noguruši, bet tomēr šāda veida aktivitātes veicina jauniešu saliedētību, fizisko attīstību, pilnvērtīgas brīvā laika pavadīšanas iespējas un dabas vērtību apzināšanos.
Jaunieši uzzināja, kas ir laivošana, cik grūti ir pārvarami šķēršļi, cik vienotai jābūt komandai un laivotājiem.
Otrajā dienā visiem sāpēja muskuļi, rokas un pleci, taču tas bija patiešām jauks vasaras piedzīvojums un izturības pārbaudījums visiem jauniešiem!
Paldies visiem atbalstītājiem, kuri palīdzēja projekta īstenošanā! Liels paldies Rēzeknes novada Izglītības pārvaldei par piešķirto finansējumu šim projektam, paldies sakām arī Sakstagala pagasta pārvaldei par transporta piešķiršanu, Sakstagala pagasta šoferīšiem Gunāram un Vitālijam, kā arī Ūdenstūrisma attīstības centram ”Bāka” par laivu uzticēšanu.

Sakstagala pagasta jaunatnes lietu speciāliste Dace Deksne
20180626_11314420180626_113156 20180626_185737