Sakstagala pagastā īstenots jauniešu inventāra iegādes projekts “Sit pa bumbu!”!

Publicēts 28.09.2015

Pateicoties Rēzeknes novada pašvaldības un Sakstagala pagasta pārvaldes atbalstam, Sakstagala pagastā tika īstenots jauniešu inventāra iegādes projekts.

Projekta ietvaros tika tika iegādāts florbola inventārs: 2 florbola ķiveres, 2 florbola vārti, 10 florbola bumbiņas, 5 florbola nūjas, 12 florbola treniņvestes, 2 florbola vārtsarga cimdi,kā arī lecamauklas. No Sakstagala pagasta līdzfinansējuma naudas tika iegādāti: 2 hronometri, basketbola tīkliņi, svilpes un dažāda izmēra 20 vingrošanas riņķi.

Iegādāto sporta inventāru izmanto jaunieši vecumā no 10-17 gadiem. Skolas gadam sākoties, florbola inventārs tiek izmantots Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolā, kur jaunieši jau apgūst florbola spēles pamatus, veido komandas, trenējas dažādām sacensībām.

Iegādātais sporta inventārs veicina un daudzveido jauniešu sportiskās aktivitātes Sakstagala pagastā, veicina kopēju sadarbību, komandas garu, veidojot ilgtspējīgu labvēlīgu vidi jauniešu radošai, pilnvērtīgai fiziskai attīstībai.

 

 

Dace Deksne,
Sakstagala pagasta jaunatnes lietu speciāliste

IMAG2914IMAG2918

 

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0