Sakstagala pamatskolā izskanējis pēdējais zvans

Publicēts 22.05.2018

Maija beigu tuvošanās katram skolēnam liek izjust īpašu nemieru, vienai daļai šis mēnesis vēsta par vasaras un skolēnu brīvlaiku, bet otrai – par satraukumu, eksāmeniem un eksāmenu rezultātiem. Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolas 9. klases skolēni 18. maijā atzīmēja Pēdējo zvanu .

Svinīgā pasākuma laikā skolas direktore Silvija Freiberga bija parūpējusies par nelieliem pārbaudījumiem. Atceroties skolas gadus, bija jāatmin mīkla, skaidri jānorunā ātrrunas teikums, jānodzied dziesma, jāatmin glāzē ielietais šķidrums un jānosauc tā formula, jāpasaka vēlējums Boņuka vārdiem. Direktores vietniece izglītības jomā Anita Cercene pastāstīja interesantu pasaku par četriem vīriem, viņu vārdi bija Katrs, Kāds, Neviens un Jebkurš.

Visi 9. klases skolēni saņēma apliecinājumu, ka tiek pielaisti pie eksāmeniem. Audzinātāja Daiga Dzene novēleja izturību, pacietību un labas sekmes eksāmenos.

Svinīgā pasākuma laikā pirmās un astotās klases skolēni bija parūpējušies par īpašiem apsveikumiem.

Absolventi pateicās skolotājiem par gūtajām zināšanām, tehniskajiem darbiniekiem par darbu, vecākiem par rūpēm, dāvājot visiem ziedus un garšīgus pīrāgus.

Cik daudz gaismas uz ceļa,
Pa kuru mums jāiet…
Iesim
Saņemt un starot,
Un dot.

(O.Vācietis)

Sveicam 9. klases skolēnus Pēdējā zvana svētkos un vēlam labas sekmes eksāmenos!

Skolotāja Ineta Strucinska,
Foto Evita Kubecka

DSC_0195DSC_0196 (1) DSC_0207 DSC_0225 WP_20180518_027 WP_20180518_031 WP_20180518_021

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0