Sakstagala skolā viesojās Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas radošā komanda.

Publicēts 23.02.2018

Jau vairākus gadus pašā ziemas aukstumā mūsu skolas 5. – 9.klašu skolēnus pārņem radošas darbošanās vilnis. Ciemos atbrauc Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas (RMDV) radošā komanda. Šogad tie bija apģērbu dizaina, tēlniecības objektu dizaina un koka izstrādājumu dizaina nodaļu studenti. Jaunieši mūsu skolas 5.-9.klašu skolēniem stāstīja par savu skolu, par studiju programmām un citām iespējām, ko piedāvā RMDV saviem studentiem.

Pēc iepazīšanās mūsu skolēni tika aicināti piedalīties radošajās darbnīcās. Katrs varēja izmēģināt uztaisīt glezniņu vai medaļu sveču kausēšanas tehnikā un darbnīcas vadītājus tuvāk izjautāt par tēlniecības objektu dizainu. Koka izstrādājumu dizaina nodaļas studenti savā radošajā darbnīcā piedāvāja izgatavot koka žirafītes un šaha dēlīšus. Lielāko atsaucību mūsu skolēnu vidū ieguva apģēdbu dizaina nodaļas meiteņu radošā darbnīca – telpisku dekoru izrotāšana ar krāsām.

Paldies Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas studentiem par interesanto nodarbību!    Gaidīsim Jūs ciemos vēl!

Anita Doroščonoka,

Sakatagala Jāņa Klīdzēja pamatskolas skolotāja

20180215_10593320180215_10494020180215_105041

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0