Sākusies gatavošanās labdarības akcijai “Ziemassvētki – brīnumu laiks” Mākoņkalna pagastā

03.12.2019

Jauniešiem

Tuvojas brīnumu pilns laiks – Ziemassvētki. Mākoņkalna pagastā, brīvā laika pavadīšanas centrā “Strops”, sākušies  patīkami darbiņi - Ziemassvētku dāvanu sagatavošana  vientuļajiem pensionāriem. Šī labdarības akcija jau ir kļuvusi par tradīciju, un mūsu pagasta pensionāri, cerams, gaida mūs ciemos.
Šogad  kopā  ar pagasta jauniešiem uzrakstījām un realizējām projektu  “Zāļu tējas veselībai un jaunībai”. Projekta ietvaros tika sagādāts viss nepieciešamais, lai sagatavotu dāvanas  senioriem. Projektā aktīvi piedalījās centra apmeklētāji, sieviešu pulciņš un ciema iedzīvotāji. Liels paldies par aktīvu dalību projekta īstenošanā Jeļenai Hočevai, kā arī Lilijai Trūlei par konsultācijām un ieguldīto darbu.
Jau safasēti  kaltētie ārstnieciskie augi. Smaržīgas tējas maisiņi arī gaida savu kārtu. Kopā ar bērniem cepsim tradicionālās piparkūkas. Kad sagatavošanas darbi būs galā, dosimies ciemos, lai dāvinātu savu siržu siltumu vientuļiem cilvēkiem.
Ziemassvētku labdarības akcija notiek sadarbībā ar sociālo darbinieku jau daudzus gadus. Ja kāds vēlas piedalīties mūsu akcijā, pievienojoties, uzdāviniet sirds daļiņu vientuļiem cilvēkiem!
Jekaterina Itkača,
brīvā laika pavadīšanas centra “Strops” vadītāja
Autores foto

Click to listen highlighted text!