“Satiec savu meistaru” Sarkaņkalnā

Publicēts 25.03.2019

2019. gadā  jau 11. reizi dažādu prasmju meistari 155 norises vietās Latvijā gaidīs savus apmeklētājus projekta “Satiec savu meistaru!” ietvaros.  Sarkaņkalns Rēzeknes novadā būs viena no vietām, kur 6. aprīlī varēs sastapt savu meistaru un ielūkoties zedeņu žoga pīšanas prasmēs.

Savulaik gandrīz katrā latviešu zemnieku sētā kāds prata no klūgām nopīt saimniecībā nepieciešamos grozus, tīnes un zedeņu žogu. Tagad šī prasme piemīt vairs retajam. Jelgavnieks Juris Milčs ir viens no tiem, kuri senajam amatam neļauj iet zudumā, viņš ir amatnieks ar 50 gadu pieredzi dažādu pinumu izgatavošanā. Šobrīd meistars ar milzīgo pieredzi spēj augstākajā kvalitātē izgatavot plaša sortimenta pītos darbus – zedeņu žogus, visdažādākos dārza interjera

Nāc un satiec savu meistaru 6. aprīlī plkst. 12:00 Sarkaņkalnā. Vietu skaits ir ierobežots. Pieteikšanās: sarkankalns@finieris.lv vai zvanot 29389717. Pasākums ir bez maksas.

 

Arnis Krancāns

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0