Satiekam pavasari jautri

Publicēts 19.03.2018

16. martā Ozolmuižas Bērnu un jauniešu centrs (BJC) rīkoja pasākumu par godu pavasarim. Ballīte notika kultūras namā, uz kuru ieradās dažāda vecuma bērni un jaunieši. Pasākuma apmeklētāji piedalījās iesildīšanās spēlēs, kuru laikā jautri pavadīja laiku un iepazina cits citu.

Pasākuma gaitā jauniešiem tika piedāvāts piedalīties atraktīvajās stafetēs “mīklu ceļš” un “florbola metiens”. Dalībnieki pēc pašu iniciatīvas sadalījās zēnu un meiteņu komandās, rezultātā uzvarēja draudzība.

Pēc spēlēm jaunieši ķērās klāt cepuru dekorēšanai ar kreppapīra ziediem un citiem materiāliem. Katram izdevās radīt oriģinālu un košu cepuri.

Kopā ar pagasta iedzīvotājām Kristīni Rimšu un Klinta Runču dejojām zumbu. Meitenes palīdzēja bērniem un jauniešiem apgūt elementārākos soļus. Jāpiebilst, ka zēniem sanāca aktīvāk izdejoties nekā meitenēm.

Pasākumu noslēdzām ar puķu sēšanu, kas radīja dalībniekos pavasarīgu noskaņu. Bērni un jaunieši parakstīja savus mazos puķu podiņus, lai būtu iespēja tos atpazīt, kā arī vērot un kopt. Stādi atrodas BJC, bērni ar nepacietību gaida asniņu parādīšanos.

 

Agnese Ščemelova

Foto: Līga Bistrova

IMG_0560 - Copy - Copy IMG_0486 IMG_0529 - Copy IMG_0552

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0