Satiksmes ierobežojumi autoceļa Rēzekne-Meļņova-Skudras būvdarbu laikā

Publicēts 29.05.2018

Rēzeknes novada pašvaldība informē, ka sakarā ar autoceļa Nr. 9607 Rēzekne – Meļņova – Skudras Rēzeknes novada Vērēmu pagastā pārbūvi, kuru veic būvfirma SIA “YIT INFRA Latvija”, kopš 2018. gada 7. maija ir ierobežota satiksme (zīme “Caurbraukt aizliegts”) visā autoceļa posmā, pieļaujot tikai vietējo iedzīvotāju piekļuvi saviem mājokļiem un operatīvā transporta satiksmi.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un aicinām izmantot alternatīvus ceļu maršrutus!

Darbu vietas aprīkojuma shēma 

Brigita Arbidāne,
Rēzeknes novada pašvaldība
Attīstības plānošanas nodaļas projektu vadītāja
Tel. +371 64607185, 26582773

www.rezeknesnovads.lv

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0