Seminārs „Jaunais būvniecības procesa regulējums, tā piemērošana” Preiļos

10.09.2014

Projekti

Ekonomikas ministrija sadarbībā ar Latgales plānošanas reģiona ES struktūrfondu informācijas centru, 2014.gada 10.septembrī plkst. 11.00-14.00 Preiļu biznesa inkubatorā (Kooperatīva iela 6, Preiļi) uzaicina pašvaldību pārstāvjus uz reģionālo semināru „Jaunais būvniecības procesa regulējums, tā piemērošana”. Semināra mērķis ir informēt pašvaldību pārstāvjus un citus interesentus par jauno būvniecības procesa regulējumu, kurš stāsies spēkā 2014.gada 1.oktobrī.

Aicinām reģistrēties semināram līdz 09.septembrim, sūtot vārdu uzvārdu, pārstāvēto organizāciju un kontaktinformāciju uz e-pastu: oskars.zugickis@latgale.lv

Semināru vadīs Ekonomikas ministrijas Būvniecības un mājokļu politikas departamenta pārstāvji.

Semināra dalībniekiem būs iespēja gūt informāciju par jauno būvniecības procesa regulējumu un tā piemērošanu ES fondu projektos. Seminārā aplūkos šādus tematus:

1) Iestāžu kompetence būvniecībā;
2) Grozījumi 2013.gada 9.jūlijā pieņemtajā Būvniecības likumā;
3) Lēmumi būvniecības procesā;
4) Vispārīgo un speciālo būvnoteikumu mijiedarbība;
5) Prasības būvinspektoriem un to pienākumu apjoms;
6) Prasības būvniecības speciālistu sertifikācijā.

Seminārā aicināti piedalīties pašvaldību un to būvvalžu speciālisti, būvinspektori, uzņēmēji, kā arī citi interesenti.