Seminārs “Laika, naudas un enerģijas menedžments”

Publicēts 20.10.2017

2017. gada 1. novembrī Rēzeknes novada pašvaldības mazajā zālē, Atbrīvošanas alejā 95A norisināsies seminārs “Laika, naudas un enerģijas menedžments”. Semināra sākums plkst. 10.00. Programmā ir iekļautas šādas tēmas:

  • Laika, enerģijas un naudas mijsakarības
  • Kur, kā un kāpēc tie pazūd?
  • Prioritātes, vajadzības, mērķi, resursi un motivācija
  • Personīgās prasmes, attieksmes un raksturs
  • SAdarbība un KOPdarbība
  • Loģistika menedžmenta procesā
  • Risku menedžments

Semināru vadīs lektore, uzņēmēja no Līvānu novada Marika Rudzīte- Griķe. Tiek aicināti topošie un esošie uzņēmēji, kā arī visi interesenti. Pieteikšanās līdz 26. oktobrim pie Sanitas Zundas – sanita.zunda@rezeknesnovads.lv, tel. 25740422 norādot tel. nr, e-pastu un nodarbošanos.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0