Seminārs par Pasākuma „Ieguldījumi materiālajos aktīvos” nosacījumiem un to izpildes kārtību

Publicēts 09.12.2015

SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Rēzeknes nodaļa Valsts Lauku tīkla aktivitāšu ietvaros rīko bezmaksas informatīvo semināru par Pasākuma „Ieguldījumi materiālajos aktīvos” nosacījumiem un to izpildes kārtību. Seminārs notiks 11. decembrī, plkst. 10.00 Rēzeknē, Dārzu ielā 7a, semināru zālē.

SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Rēzeknes nodaļas uzņēmējdarbības konsultants iepazīstinās ar 2.kārtas Pasākuma „Ieguldījumi materiālajos aktīvos” nosacījumiem un to izpildes kārtību. Īpaši uzmanību vēršot uz nosacījumu grozījumiem attiecībā uz papildus atbalsta intensitāti gados jaunajiem lauksaimniekiem, kā arī uz jauno investīciju atmaksas kārtību finanšu līzinga izmantošanas gadījumā.

VAS Latvijas Attīstības finanšu institūcijas “Altum” Rēzeknes reģionālā centra vadītāja iepazīstinās ar finanšu piesaistes iespējām uzņēmējdarbības attīstībai realizētiem finanšu institūcijas “Altum” atbalsta programmu.

Pieteikšanās un sīkāka informācija pie SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Rēzeknes konsultāciju biroja Lauku attīstības konsultantes Sintijas Šubrovskas, mob.28311079 un tel. 64625254 vai rakstot uz e-pastu sintija.subrovska@llkc.lv

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0