Seminārs uzņēmējiem par komercpraksi

Publicēts 03.10.2019

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija 8. oktobrī plkst. 14.00 mācību centrā Austrumi, N. Rancāna ielā 23a organizē semināru mazajiem un vidējiem uzņēmējiem, kura tēmas ir:

  • Strīdu alternatīva izšķiršana (SAI) un strīdu izšķiršana tiešsaistē (SIT)
  • Negodīga komercprakse un negodīgi līgumu noteikumi

Semināra mērķis ir iepazīstināt uzņēmējus ar noteikumiem par negodīgu komercpraksi un negodīgiem līgumu noteikumiem. Kas attiecas uz komerciālām attiecībām starp uzņēmumiem un klientiem, ES noteikumi par komercprakses godīgumu un pārredzamību ir noteikti ar Direktīvu 2005/29/EK par negodīgu komercpraksi. Runāsim par negodīgiem līguma noteikumiem, lai standarta līgumu noteikumi, ko izmanto tirgotāji, būtu godīgi un patērētājiem saprotami.

Semināra jautājumu lokā ir arī strīdu alternatīva izšķiršana (SAI) un strīdu izšķiršanas tiešsaistē (SIT) platforma – tā ir oficiāla vietne, kuru uztur Eiropas Komisija un kuras mērķis ir palīdzēt patērētājiem un tirgotājiem atrisināt savstarpējus strīdus ārpustiesas ceļā.

Jautājumu gadījumā zvanīt PIAA konsultantei Anitai Matisanei t.29678406, vai Marijai Dubickai t. 29414010.

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0