Simulācijas spēles jauniešiem “Bēgšana”

Publicēts 24.04.2019

Šopavasar jaunieši tiek aicināti pieteikties uz aizraujošu pasākumu -  simulācijas spēlēm “Bēgšana”, kas notiks 16. un 17. maijā Rēzeknes novada Griškānu pagasta Janapolē, Valsts robežsardzes lauku mācību centrā “Janapole”.

35 novada jauniešiem (no 15 līdz 19 gadu vecumā) būs iespēja iejusties bēgļa lomā. Uzsākot spēli, jaunieši tiks sagrupēti septiņās ģimenēs, katrā pa pieciem cilvēkiem, kur katram spēles dalībniekam tiks izsniegta sava personīgā pase un kopīgais ģimenes stāsts. Katras ģimenes uzdevums ir divu spēles dienu laikā iegūt uzturēšanās atļauju Latvijas teritorijā, šķērsojot deviņus ar robežkontroli saistītus pārbaudījumus. Spēles gaita notiks 24 stundas.

Sīkāka informācija Nolikumā, kas nosūtīts elektroniski skolām kopā ar afišu. Aicinām aizpildīt pieteikuma anketu (skat. NOLIKUMĀ un līdz 7. maijam nosūtīt elektroniski – lsk.rezekne@redcross.lv)

Gunta Stepiņa,
Latvijas Sarkanā Krusta Rēzeknes nodaļas priekšsēdētāja

Nolikums

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0