Sīvā konkurence Latgales Jauniešu šaha līgas 3. sezona spēlēs

Publicēts 02.04.2019

29.martā Maltas šaha klubā noslēdzās Rēzeknes novada pašvaldības Bērnu-jaunatnes sporta skolas organizētās 3. sezonas cīņas Latgales Jauniešu šaha līgā. Šogad sacensībās piedalījās teju pussimts jauno šahistu no Rēzeknes, Jēkabpils, Viļāniem, Maltas un Tilžas. Šoreiz Komandu čempionātā spēlēja Austrumlatvijas reģiona 9 vienības. Mači aizritēja trijos posmos – novembrī, janvārī un martā. Pēc individuālās sistēmas tika izspēlētas 9 kārtas ar laika kontroli 25 minūtes plus 10 sekundes uz partiju. Taču kopvērtējumā katrs dalībnieks pārstāvēja tikai savu komandu. Par to, ka konkurence bija diezgan sīva liecina fakts, ka 2. posmā uzvarēja trīs Rēzeknes sporta skolas komandas, bet 3. etapā divas Maltas vienības un Jēkabpils pārstāvji. Arī punktu summas daudzām komandām atšķiras minimāli. Par Latgales jauniešu čempioniem, izcīnot 22 punktus šoreiz kļuva trenera Aleksandra Vasiļkova Rēzeknes BJSS-1 komandas šahisti Anna Kazmerika, Maksims Šestakovs, Lauris Lazovskis un Raivis Otzulis. Vēl komandā spēlēja Laimonis Taranda un Daniels Pleškāns. Latgales jauniešu šaha līga (LJŠL) vicečempionu godā, atpaliekot tikai par puspunktu, Jēkabpils-1 komanda (treneris G.Pušmucāns). Sastāvā Renārs Petrovs, Kristers Policāns, Alise Klidziņa, Juris Soltums un rezervists Ralfs Rinkēvičs. Bronzas medaļas Rēzeknes novada BJSS-1 vienībai no Maltas palīdzēja kalt Jekaterina Smirnova, Adrians Taškāns, Daniils Škņarovs un Jānis Gudriks, rezervē bija Iļja Froļenkovs. Komanda izcīnīja 18,5 punktus (treneris Anatolijs Jasinskis). Individuālajā ieskaitē zēniem U14 grupā 1.vietā Renārs Petrovs, 2.vietā– Kristers Policāns (abi no Jēkabpils sporta skolas), 3. vietā – Maksims Šestakovs (Rēzeknes BJSS); U11 grupā 1.vietā Martijs Krakops (Tilža, trenere Maldra Strupka), 2. vietā – jēkabpilietis Rainers Lapiņš, 3. vietā – rēzeknietis Artēnijs Vinogradovs. Meitenēm U14 grupā labākā bija Jekaterina Smirnova, sudrabs Annai Kazmerikai un trešajā pozīcijā Alise Klidziņa no Jēkabpils; savukārt U11 grupā zelta medaļa Kristīne Gruznovai no Maltas, sudrabs Žanetei Klušai (Rēzekne), bronza Jeļizavetai Kuznecovai (Viļāni, trenere Tatjana Samuilova). Sacensību tiesnesis Aleksandrs Vasiļkovs sahs1 sahs2 sahs3 sahs4 sahs6

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0