Skatuves runas konkurss Audriņu pamatskolā

Publicēts 26.02.2016

Š.g. 5. februārī Audriņu pamatskolas aktu zālē uz ikgadējo skatuves runas konkursu pulcējās skolēni, skolotāji un vecāki. Dalībnieki rādīja savu talantu runas mākslā, lasot gan dzeju, gan prozu. Izmantojot vārda mākslas spēku, skolēni spēja atklāt savas emocijas un radoši pašizpausties. Skolas konkursā piedalījās 22 skolēni, no kuriem 8 dalībnieki tika izvirzīti uz novada kārtu (8. februārī) – Jelizaveta Jačeikina, Jelizaveta Vasiļjeva, Anastasija Putina, Milana Ovčinnikova, Konstantīns Kļovs, Anastasija Blohina, Viktorija Korsaka, Ērika Joža. Dalībniekiem palīdzēja sagatavoties, tos atbalstīja sākumskolas skolotājas Tatjana Vabale, Alīna Krasovska, Oksana Brokāne un valodu skolotājas Sandra Jeršova, Alla Vorobjova un Jeļena Pimahova. Liels paldies skolotājām par ieguldīto darbu!

Šis konkurss dod iespēju katram skolēnam ar katru gadu pilnveidoties un iegūt iespēju pārstāvēt skolu reģiona skatuves runas konkursa kārtā. Šogad uz skolēnu skatuves Latgales reģiona runas konkursa 2. kārtu 25. februārī devās 9. klases skolniece Anastasija Blohina. Anastasija skolas konkursā ieguva 2. vietu, Rēzeknes novada konkursa kārtā – 2. pakāpi. Veiksmīga uzstāšanās bija arī reģiona kārtā – meitenei 2. pakāpe (skolotājas Alla Vorobjova un Sandra Jeršova). Apsveicam Anastasiju ar iegūto godalgoto vietu!

Latviešu valodas un literatūras skolotāja Sandra Jeršova

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0