Skolotāju dienas „Surprize” Kaunatas vidusskolā

Publicēts 08.10.2015

2. oktobrī Kaunatas vidusskolas kolektīvs, kā arī skolotāji pensionāri svinēja Skolotāju dienu. Svinīgajā pasākumā skanēja skolotāju horoskopi, apsveikumi, klavierspēle, dziesma, ģitāristu uzstāšanās, skolotāji tika uzlūgti dejot lēno valsi, kas pēkšņi pārgāja straujā rokenrolā.

Bija daudz jautrības, daudz ziedu, daudz pateicības vārdu, bija labs noskaņojums un prieks par skolēnu radošumu.

Svētku noslēguma „Surprize” pārsteidza visus!

Skolotāji tika uzaicināti uz balkonu, bet visu klašu skolēni lielajā sporta zālē nostājās rindās un, ritmiski soļojot un sasitot plaukstas, uzsāka vienotu, brašu un mūsdienīgu deju, sev – priekam, skolotājiem – baudai.

Paldies viņiem!

 

 

 

Eļa Astiča
Kaunatas vidusskolas direktores vietniece mācību jomā

Foto – Vladimirs Likovs

Skolotāji skatās apsveikuma deju

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0