Skolu jauniešu spēle “Jaunie Rīgas sargi” atgriežas Rēzeknes novada Bērzgales pagastā!

Publicēts 11.10.2016

„Arī TU vari būt jaunais Rīgas sargs un izdzīvot Latvijas vēsturiskos notikumus un Brīvības cīņu dalībnieku varoņdarbus reālos lauka apstākļos! Uzaicini 5 draugus, izveido komandu, piedalies piedzīvojumā un pārstāvi savu skolu, pilsētu, rajonu Latvijas mēroga izaicinājuma sacensībās skolu jauniešiem „Jaunie Rīgas sargi”!” aicina Jaunsardzes un informācijas centrs. Spēle notiks 2016. gada 21. oktobrī Rēzeknes novada Bērzgales pagastā!

Lai piedalītos spēlē „Jaunie Rīgas sargi”, līdz 14. oktobrim uz e-pastu jrs@jic.gov.lv jāpiesaka komandas, kuru sastāvā ir seši jaunieši – trīs puiši, trīs meitenes vecumā no 14 līdz 18 gadiem. Komandu var veidot jaunieši no skolas, klases, sporta komandas vai vienkārši labi draugi. Nolikums, pieteikums un tests – pielikumā!

“Jaunie Rīgas sargi” ir aizraujoša piedzīvojumu spēle brīvā dabā, kuras laikā ikviens jaunietis var apgūt iemaņas un prasmes, ar ko ikdienā nodarbojas jaunsargi, padziļināt Latvijas vēstures zināšanas, iemācīties sadarboties komandā, piedalīties reālās misijās/sacensībās, kuru laikā tiks noskaidrotas ātrākās, precīzākās un saliedētākās komandas.

Piedaloties spēlē „Jaunie Rīgas sargi”, ikviens jaunietis varēs izdzīvot sajūtas un notikumus, kas risinājās pirms nepilniem 100 gadiem – laikā, kad tika izcīnīta Latvijas neatkarība, jo spēles rajonu un reģionu kārtās tiks veidotas kā leģendas, kas balstītas patiesos reģiona vēstures notikumos. Spēles mērķis ir popularizēt Jaunsardzes kustību un Nacionālos Bruņotos spēkus pusaudžu un jauniešu vidū, saistošā veidā veicinot jauniešu patriotisko audzināšanu un pilsoniskās apziņas stiprināšanu.

Sīkāka informācija: Jaunsardzes un informācijas centrs, sporta metodiķis Gatis Berdinskis, tālr.: 67335386 vai rakstot uz e-pastu jrs@jic.gov.lv.

 

 

Jānis Šaudiņš,
Rēzeknes novada pašvaldības Jaunatnes lietu speciālists
Mob.: +371 259 22018

Nolikums
Pieteikuma anketa un tests
Aptaujas anketa vecākiem 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0