“SKONAI” aicina jaunus dalībniekus

Publicēts 21.08.2019

Rēzeknes novada vokālā studija „Skonai”, uzsākot jaunu sezonu, aicina atsaukties dziedošus un muzikālus bērnus (3 – 5 gadi).

Noklausīšanās notiks 7. septembrī plkst. 11.00 Rēzeknes novada pašvaldības aktu zālē (Atbrīvošanas alejā 95). Lūgums sagatavot kādu no savām mīļākajām dziesmām.

„Skonai” savas muzikālās gaitas sākusi 2013. gadā mākslinieciskās vadītājas Guntras Kuzminas-Juknas un kustību un deju pasniedzēja Edgara Juknas vadībā. Pa šo laiku piedzīvotas daudzas lielākas un mazākas uzstāšanās, savs oriģināluzvedums, labdarības koncerti, plūkti lauri valsts vokālo ansambļu konkursos, dziedāšana kopā ar Latvijā populāriem mūziķiem, ierakstītas savas dziesmas, CD “Rūtaļa”, videoklipi un saņemtas divas latgaliešu kultūras gada balvas „Boņuks”.

Ansambļa repertuārā ir tautasdziesmas un latgaliešu oriģināldziesmas, kā arī ārzemju komponistu dziesmas. Jaunajā sezonā kolektīvam paredzēti dažādi koncerti, muzikāli projekti, sadarbība ar citiem vokālajiem ansambļiem, kā arī dziedāšana gan individuāli, gan duetos. Jāpiebilst, ka Rēzeknes novada vokālās studijas „Skonai” solisti plūkuši laurus – Grand Prix – gan Latvijas, gan starptautiskos vokālās mūzikas konkursos. Neizsakāmi tuva ansambļa dalībniekiem ir garīgā mūzika, tāpēc liela daļa koncertu notiek arī baznīcās.

Aicinām pieteikties un kļūt par īstenu „Skonai” dalībnieku un sekot mūsu moto – “Ja darbu dari ar lielu mīlestību, tas gluži dabiski pārtop sirdslietā!”

Info: skonai@inbox.lv, mob.: 28617836.

 

Rēzeknes novada vokālās studijas „Skonai”

mākslinieciskā vadītāja Guntra Kuzmina-Jukna

 

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0