“Skonai” dalībniece plūc laurus latgaliešu tautasdziesmu izpildītāju konkursā

Publicēts 15.01.2016

14. janvārī Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolā notika VIII Jauno solistu un vokālo ansambļu – latgaliešu tautas dziesmu izpildītāju – konkurss, kas šoreiz bija veltīts izcilā diriģenta, mūsu novadnieka Staņislava Broka (1926 – 1977) 90 gadu jubilejai. Konkursā varēja piedalīties mūzikas skolu visu nodaļu audzēkņi, taču jāpiebilst, ka konkursam varēja pieteikties arī audzēkņi, kuri nemācās mūzikas skolā. Rēzeknes novada vokālās studijas „Skonai” dalībniece Marta Paula Sejāne (ped. G. Kuzmina) devās ziemas puteņos tītā braucienā uz Daugavpils Mūzikas vidusskolas kamerzāli, lai piedziedātu to ar skanīgām latgaliešu tautasdziesmām.

Dalībnieku bija daudz un visiem konkursantiem bija jāatskaņo obligātā dziesma un viena tautasdziesma pēc izvēles.

Marta Paula Sejāne atveda Rēzeknes novadam 1. pakāpes diplomu un atzina, ka tā ir lieliska dāvana „Skonai” dzimšanas dienā, jo tieši pirms četriem gadiem šajā dienā notika vokālās studijas jauno dziedātāju noklausīšanās.

Guntra Kuzmina
Rēzeknes novada vokālās studijas „Skonai” mākslinieciskā vadītāja

1 35

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0