„Skonai” solisti iegūst godalgas konkursā “Pavasara balsis”

Publicēts 05.05.2015

4. maijā Olaines Kultūras centrā notika bērnu un jauniešu popmūzikas konkurss „Pavasara balsis”, uz kuru devās arī Rēzeknes novada vokālās studijas „Skonai” solisti. Karīna Seile – Zundāne ieguva godpilno 2. vietu, Marta Paula Sejāne 3. vietu un Guntars Poplavskis atzinības rakstu.

Konkursa mērķis bija popularizēt bērnu un jauniešu aktīvu darbību tieši estrādes jomā. Šāda tipa konkursā Rēzeknes novada vokālās studijas „Skonai” solisti piedalījās pirmo reizi. Solisti vecumā no 6 līdz 18 gadiem bija ieradušies no visas Latvijas – Rīgas, Bauskas, Grobiņas, Ludzas un citām Latvijas pilsētām. Dalībniekiem bija jāatskaņo viena dziesma, kuras laikā bija jāparāda sava vokālā meistarība, aktiermeistarība, vizuālais tēls un mākslinieciskā kvalitāte. Dalībniekus vērtēja profesionāla žūrija – Latvijā pazīstamas dziedātājas: Sabīne Berezina, Agnese Rakovska no rokgrupas Triānas parks un Paula Dukure.

Konkurss deva impulsu „Skonai” solistu mākslinieciskās aktivitātes tālākai attīstībai.

 

Guntra Kuzmina
Rēzeknes novada vokālās studijas mākslinieciskā vadītāja 

o1 o3 o4o2

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0