Sniega skulptūru festivāls Čornajā

Publicēts 28.01.2019
Endija ar tēti Anatoliju pie sava darba Ronītis

Šogad ziema ir īpaši dāsna, ir gan sniegs, gan sals. Un tā, 26.janvāra rītā pie Čorrnajas  tautas nama sākās pirmais sniega skulptūru festivāls. Tur ieradās ļaudis, kuriem ziema un sniegs sagādā prieku.

Diemžēl, gripa bija padarījusi savu un daži gribētāji palika mājās.

Lai darbs noritētu kā nākas, jau divas nedēļas iepriekš Čornajas ciema jaunieši kopā ar Gundaru Kozlovski, sniega skulptūru festivāla darba vadītāju, sagatavoja izejmateriālu festivālam. Formās sablietēja sniegu, salaistīja ar ūdeni. Paldies pagasta pārvaldes vadītājam Oļegam Kvitkovskim un darbiniekiem par paletēm un citiem materiāliem sniega formām! Pēc tam atlika vien gaidīt salu.

Lai arī dalībnieku nebija daudz, darbs ritēja radoši un pie tautas nama un atpūtas skvērā ir apskatāmas šādas sniega skulptūras: Ronītis, Namiņš, Pūcīte, Pūķis, Sfinksa, Stāvēju dziedāju augstajā kalnā.

Cerams, ka arī nākamā ziema būs bagāta ar sniegiem un radošām iecerēm!

Dace Baltkāje,
Čornajas tautas nama vadītāja

IMG_3940 IMG_3942 IMG_3961 IMG_3965 IMG_3977 IMG_3986 IMG_3994 Puukitis

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0