Šovā atklāj jaunos talantus

Publicēts 13.03.2017

Bērzgales kultūras namā 10. martā atkal kopā pulcējās Rēzeknes novada skolēni, lai šovā „Vara Talants 2017” atklātu savus talantus. Dziesmu, deju un prasmju šovs „Vara Talants” ir viens no pazīstamākajiem un lielākajiem bērnu un jauniešu pasākumiem Rēzeknes novadā. Šogad Talantu šovs pulcināja 34 izpildītājus un kolektīvus, vairāk nekā 200 dalībniekus no dažādām novada skolām un jauniešu centriem.

Dalībnieki gan individuāli, gan grupās, gan kolektīvos atklāja savus dziedāšanas, muzicēšanas un dejošanas talantus.

Paldies par viesmīlību Bērzgales pagasta pārvaldei, kultūras nama kolektīvam un brīvprātīgajiem palīgiem! Paldies visiem dalībniekiem un kolektīvu vadītājiem!

Anita Rudziša

Fotogalerija 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0