Sporta stunda muzejā

Publicēts 01.03.2019

28. februārī Audriņu pamatskolas 7.-9. klases skolēni, kopā ar sporta skolotāju devās uz Latgales Kultūrvēstures muzeju Rēzeknē, kur varēja apskatīt Latvijas sporta veterānu-senioru savienības un Latvijas sporta muzeju speciālistu kopīgi veidoto portretu galeriju. Tajā apkopotas Latvijas visu izcilāko sportistu un komandu 100 fotogrāfijas, kurās fiksētas 170 personības.

Skolēni varēja ne tikai apskatīt izcilo Latvijas sportistu portretu galeriju, bet arī piedalīties muzeja darbinieku organizētajā „sporta stundā”. Šī stunda pagāja jautrā un izglītojošā gaisotnē. Ar vairākām aktivitātēm un konkursiem skolēni uzzināja par Latvijas sporta leģendām, sporta veidu dažādību un to vēsturi, sporta iespējam Rēzeknes pilsētā un sporta nozīmi cilvēka dzīvē. Par to atsevišķs paldies muzeja darbiniecei Ingai!

Beigās skolēni varēja izspēlēt šaha maču pie īstā sacensību galda un nofotografēties.

 

Sporta skolotāja Jekaterina Gruznova

20190228_124157 20190228_125846

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0