Sportiskākie Rēzeknes novada iedzīvotāji ir Strūžānos, Nautrēnos un Kaunatā

Publicēts 18.07.2014
Uzvarētāji - Strūžānu pagasta komanda

Maltas pagasta stadionā 15. jūlijā notika Rēzeknes novada iedzīvotāju sporta diena. Dalībai pieteicās trīspadsmit komandas no 11 pagastiem – Audriņiem, Kaunatas, Veremiem,  Čornajas, Maltas, Gaigalavas, Lūznavas, Bērzgales, Nautrēniem, Strūžāniem un Silmalas. Katrai komandai bija jāparāda savs spēks un saliedētība tādos sporta veidos kā volejbols, strītbols, futbols, galda teniss, novuss, šautriņu mešana, virves vilkšana. Sacensības tika atklātas plkst. 17.00 ar Rēzeknes novada pašvaldības sporta speciālista Igora Derjagina uzrunu un instrukciju sacensību norisei. Katra komanda cīnījās par uzvaru, taču netika aizmirsts arī par draudzīgu rokasspiedienu ar pretinieku komandas dalībniekiem. Lai arī sacensību otrajā pusē nedaudz uzlija, tas netraucēja sacensību norises gaitu un dalībnieki izturēja godam visus pārbaudījumus. Šoreiz godalgotas vietas ieguva Strūžānu pagasta komanda (1. vieta), Nautrēnu pagasta komanda (2. vieta), bet bronza pienācās Kaunatas  pagasta komandai. Paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos un pagastu pārvaldēm par transporta nodrošināšanu dalībnieku nogādāšanai uz sacensībām.

Inese Siliniece
Maltas pagasta pārvaldes
projektu koordinatore

Fotogalerija

Foto: Inese Siliniece

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0