Sportiskās aktivitātes Rēzeknes Novada dienā

Publicēts 19.07.2017

Ik gadu Rēzeknes Novada dienā īpaši padomāts par sportisku aktivitāšu cienītājiem. Bez jau ierastajām un apmeklētāju iecienītajām strītbola un spēkavīru sacensībām, šis gads izcēlās ar vairākiem sportiskiem jauninājumiem – mazuļu rāpošanas sacensībām un orientēšanās labirintu.

Kā ierasts Novada svētku iesākumā basketbola spēles cienītāji tika aicināti noskaidrot labāko komandu strītbola sacensībās. Spraigās cīņās vīru konkurencē uzvaru izcīnīja basketbola klubs “Lazdukalns”, savukārt no dāmām labākās bija Ozolmuižas sportistes.

Jau trešo gadu Rēzeknes Novada dienā tiek noskaidroti stiprākie lauku vīri. Šoreiz astoņi stiprinieki no pieciem pagastiem savu izveicību un spēku varēja pārbaudīt septiņās disciplīnās, tostarp traktora riepas velšanā, celtniecības ķerras stumšanā, bluķu nešanā, alus mucu pārvietošanā un baļķu celšanā. Kopvērtējumā ar piecu punktu pārsvaru Rēzeknes novada stiprākā lauku vīra titulu izcīnīja Oļegs Zakutajevs no Silmalas pagasta, 2. vietā ierindojās Audriņu pagasta spēkavīrs Aldis Teirumnieks, savukārt 3. vietu ieguva Juris Pimanovs no Sakstagala pagasta.

Šogad pirmoreiz ikviens interesents savas orientēšanās prasmes, spēkus, un veiklību varēja pārbaudīt orientēšanās labirintā. No 60×15 metrus plašā labirinta visātrāk izeju atrada Roberts Cakuls (1:59), kurš startēja zēnu grupā, Ieva Paškeviča (2:24, meiteņu grupa), Rolands Viļums (3:14, vīriešu grupa), Elvita Kotāne (2:19, sieviešu grupa), kā arī “Rūķīši” (4:42) komandu konkurencē.

Sportiskās aktivitātes Rēzeknes Novada dienā organizēja sporta klubs “Magnen” (Edgars Kļaviņš un Māra Kļaviņa), kā arī Rēzeknes novada sporta speciālists Igors Derjagins un jaunatnes lietu speciālists Jānis Šaudiņš.

 

Madara Bērtiņa,
Rēzeknes novada pašvaldības sabiedrisko lietu speciāliste

Foto: Raimonds Kaļva

Fotogalerija – strītbola sacensības
Fotogalerija – spēkavīru sacensības
Fotogalerija - piedzīvojumu taka un labirints
Fotogalerija - mazuļu rāpošanas sacensības

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0