Sportlat Valmieras maratonā skrēja arī Rēzeknes novada sportisti

29.09.2014

Sports

21. septembrī norisinājās Sportlat Valmieras maratons 2014, kas ir skriešanas seriāla „Skrien Latvija” 6. posms. "Skrien Latvija" posms Valmierā ir īpašs, jo ir gan Latvijas čempionāts maratonā, gan vienīgais skriešanas seriāla posms, kurā ir 42,195 kilometrus garā maratona distance. Sacensības norisinājās arī citās distancēs: pusmaratona (21,097 km), NIKE skrējiena (10 km), Tautas skrējiena (5,8 km) un bērnu skrējienu distancēs (350 m un 600 m).
Pusmaratona un maratona dalībnieki uz starta stājās rīta dzestrumā plkst. 9.00. Par uzvarētāju vīriešu konkurencē maratonā kļuva Rolands Kaimiņš, kurš finišēja ar rezultātu 02:30:39, bet no sievietēm ātrākā bija Jolanta Liepiņa – 03:08:46. Arī viens no sporta kluba “MAGNEN” biedriem – Sergejs Kuzmins – pieveica pilno maratona distanci.
Pusmaratonā ātrākais no vīriem šoreiz bija Dmitrijs Serjogins (1:09:33), bet sieviešu konkurencē – Jeļena Ābele (1:18:12). Arī astoņi SK “MAGNEN” biedri sekmīgi veica 21,097 km distanci. Tie bija: Elmārs Gailis, Edgars Kļaviņš, Sandra Dervinika, Nikolajs Vasiļjevs, Ivars Noviks, Natālija Bernāne, Iveta Gaile un Māra Kļaviņa.
Nike 10,5 km skrējienā SK “MAGNEN” biedrs Rolands Jierkis savā vecuma grupā izcīnīja uzvaruNike 10,5 km skrējienā uzvarēja Jānis Girgensons (33:49) un Ilona Marhele (40:31). Arī šoreiz mums nelika vilties SK “MAGNEN” biedrs Rolands Jierkis, kurš savā vecuma grupā izcīnīja kārtējo uzvaru. Vēl no kluba biedriem startēja Lauris Madžuls, Aldis Ciukmacis, Valdis Kļaviņš, Ieva Gaile, Ingūna Gaile un Līga Novika.
Priecājamies līdzi arī Andrejam Jesko no Nagļiem un Ivetai Maltai no Viļāniem, kas 10,5 km distancē savās grupās izcīnīja attiecīgi trešo vietu un otro vietu.
Tautas skrējienā – 5,8 km – trešo vietu savā vecuma grupā izcīnīja Zigmārs-Jāzeps KļaviņšTautas skrējienā – 5,8 km – trešo vietu savā vecuma grupā izcīnīja Zigmārs-Jāzeps Kļaviņš, kuram šī nebija pirmā reize uz goda pjedestāla “Skrien Latvija” posmos. Arī Annija Kārkliniece, Nika-Veronika Kļaviņa, Solvita Pavlovska, Kristaps Noviks un Lāsma Novika no SK ”MAGNEN” veica šo distanci.

Jāmin, ka no rēzekniešiem startēja arī Guntis Rasims (10,5km), Rita Kļaviņa, Kristaps Kļaviņš, Ineta Senkāne, Lauris Senkāns, Rolands Jastrežemskis – visi veica 5,8km distanci.
Nākamais “Skrien Latvija” posms norisināsies 11.oktobrī Siguldā, kas kā tradicionāli būs pēdējais sezonas posms. Sporta klubs „MAGNEN” noteikti dosies startēt un baudīt zelta rudeni Siguldā! Pievienojies arī TU!