Stoļerovā atzīmē Tēva dienu

Publicēts 15.09.2014

Nu jau rudens ik rītu modina ar zeltaino kļavu lapu skaisto nokrāsu, un samtaino saules staru rotaļām zirnekļu pinumos. Arī smagie ābeļu zari liektin liecās līdz zemei, lai dotu spēku un izturību ņemt un darīt, lekt un priecāties, cerēt un gaidīt. Ar tik daudzām domām 14. septembrī, Tēvu dienā, satikās Stoļerovas bērni un jaunieši, lai kliedētu sen iecerēto un noilgojušos sapni pēc aktīvas kultūras dzīves jaunajā Stoļerovas Saietu namā, kurš teju, teju vaļā vērs durvis.

Ideju un degsmes pārpildīti visi kopā vienā kamolā satina daudzas interesantas lietas, ko spēs nākotnē paveikt, piemēram, veidos skaisti sakoptu vidi, piepildīs ikdienu ar smaidu, būs pozitīvi un atraktīvi, dziedās, dejos, ies rotaļās, ceps un vārīs, sportos, pētīs un nevienam neļaus skumt. Tādas un vēl daudzas vēlmes apņēmās īstenot bērni un jaunieši. Priecēja tas, ka arī vecāku līdzdalība lika sarosīties un gatavoties dažādiem pasākumiem, lai gūtu zināšanas tieši neformālā gaisotnē, kā arī pavadītu laiku, mācoties citam no cita.

Ar radošumu bērni ķērās pie dāvaniņu veidošanas saviem tētiem, vectēviem un brāļiem, lai iepriecinātu viņus ar pašu veidotajām kuplajām ūsām un stilīgajām brillēm.

Vissvarīgākais Tēvu dienas mirklis bija kopīga instalācijas veidošana „Taureņa lidojums uz Saietu namu” – kopā ar vecākiem tapa dabas materiālu veidots taureņa paklājs, ar skatu un domu lidojumu līdzi paķerot Rēznas pamatskolas bērnus, skolotājus un darbiniekus, lai kultūras dzīve atdzimtu un būtu piepildīta.

Neizslēdzami mūsu visu sapnis būt vienotiem un saliedētiem, atbalstot ik brīdi viens otru un papildinot ar savu sirds degsmi un aktivitātēm. Lai izdodas mums visiem vērienīgs lidojuma sākums ar bezgalīgu turpinājumu. Aicinu visus būt aktīviem un gaidīt Saietu nama rosmi. Jāatzīmē, ka jaunā Saietu nama atklāšana ar sirsnīgu un patriotisku koncertu paredzēta Latvijas dzimšanas dienā 18. novembrī.

Stoļerovas Saietu nama vadītāja
Dzintra Gribuste

Foto: Laura Gribuste

Foto: Laura Gribuste Foto: Laura Gribuste Foto: Laura Gribuste Foto: Laura Gribuste Foto: Laura Gribuste

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0