Stoļerovā Tēva dienas pasākumā notiek aktivitātes tēviem un bērniem

Publicēts 13.09.2017

Stoļerovā izveidojusies jauka tradīcija septembra sākumā atzīmēt Tēva dienu. Pasākumā tiek likts uzsvars uz ģimeņu saliedēšanu, bērnu un tēvu kopā būšanu, darbojoties dažādās aktivitātēs, par līdzjutējām pieaicinot vecmāmiņas, māmiņas un māsas. Kopīgās aktivitātes noritēja gan tūrisma trasēs, rāpjoties pa auklām, gumijas vilkšanā un pārspēka pielietošanā, slēpošanas talantā un florbola metienos, kā arī telpu aktivitātēs – radošajās darbnīcās un sporta stafetēs, veiklības un uzmanības spēlē.

Spēlēs īpaši aktīvi bija dēli, kuri centās neatpalikt no tēviem. Par Stoļerovas “Ģimene -2017” jau otro gadu pēc kārtas kļuva Edgara un Ināras Anču saime. Visi pasākuma dalībnieki saņēma pārsteiguma veltes. Īpaši padomāts bija par pagasta jaunajām ģimenēm, kuras balvā saņēma krāšņus liliju stādus. Pasākuma noslēgumā dalībnieki sasildījās pie kopīgi gatavotas zupas katla. Pasākuma rīkotāji pateicās visām ģimenēm, kuras atrada laiku kopīgām aktivitātēm.

 

Dzintra Gribuste,
Stoļerovas Saieta nama vadītāja 

Autores foto

IMG_4353 IMG_4241 IMG_4248 IMG_4268 IMG_4274 IMG_4310 IMG_4315 IMG_4332

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0