Stoļerovas pagasta pārvaldes vadītāja amatam izvirzīts Aivars Lukša

Publicēts 26.08.2016
Aivars Lukša

26. augustā Rēzeknes novada pašvaldībā notika pretendentu izvērtēšana vakantajam Stoļerovas pagasta pārvaldes vadītāja amatam. Lai gan 17. augustā iedzīvotāju sapulcē tika izvirzīti četri pretendenti – Valentīna Arbidāne, Aivars Lukša, Edgars Paškovs un Natālija Kovaļevska –, tikai divi no viņiem – Valentīna Arbidāne un Aivars Lukša – piekrita piedalīties konkursa nākamajā kārtā.

Konkursā uz Stoļerovas pagasta pārvaldes vadītāja amatu komisija izvērtēja gan pretendentu iesniegtos dzīvesgājuma aprakstus, motivācijas vēstules un Stoļerovas pagasta attīstības programmas, gan arī atbildes uz testa jautājumiem par pašvaldības darbu regulējošajiem normatīviem, iepirkumu organizēšanu, interešu konfliktu novēršanu, projektu īstenošanu, kā arī vispārīgās zināšanas par Stoļerovas pagastu un Rēzeknes novadu. Kopvērtējumā ar lielāko punktu skaitu par atbilstošāko pretendentu atzīts Aivars Lukša, kura kandidatūra tiek virzīta izskatīšanai Teritoriālās pastāvīgās komitejas sēdē 8. septembrī.

Aivaram Lukšam ir Latvijas Lauksaimniecības universitātes maģistra grāds mežniecības inženiera specialitātē. Kopš 1999. gada viņš ir strādājis Valsts meža dienestā dažādos amatos, tostarp pēdējos četrus gadus kā Austrumlatvijas virsmežniecības inženieris medību jautājumos. Aivars Lukša uzsvēra, ka viņu nebaida nedz saimniecisku jautājumu risināšana, nedz arī Eiropas Savienības un dažādu citu projektu līdzekļu piesaiste, lai pagastā varētu paveikt vairāk, nekā to atļauj budžeta līdzekļi Savā darbā topošais pārvaldnieks centīsies panākt visu pagasta iedzīvotāju aktivitāti: “Ir jāatrod atslēgas cilvēki, kuri vēlas iesaistīties paši un aizraut līdzi arī citus. Esmu sava pagasta un novada patriots, tāpēc ticu, ka kopīgiem spēkiem mums izdosies veicināt pagasta tālāko izaugsmi.”

Kā iepriekš ziņots, jauns Stoļerovas pagasta pārvaldnieks tiek meklēts, jo līdzšinējais vadītājs Vitālijs Muravskis griezies novada domē ar iesniegumu atbrīvot viņu no darba pēc paša vēlēšanās.

Madara Bērtiņa,
Rēzeknes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0