Strūžānos uz pagasta pārvaldes vadītāja amatu pretendēs divi kandidāti

Pagājušo ceturtdien, 6. decembrī, Strūžānos iedzīvotāji tika aicināti uz kopsapulci, lai izteiktu savas domas un izvirzītu kandidātus pagasta pārvaldes vadītāja amatam.
Jāteic, ka sapulce bija labi apmeklēta. Apmēram piecdesmit pagasta iedzīvotāji bija atnākuši, lai uzklausītu Rēzeknes novada pašvaldības priekšsēdētāja vietnieces Elvīras Pizānes un izpilddirektora Jāņa Troškas skatījumu uz pagastu apvienību darbību nākotnē kopumā un konkrēti par Dricānu apvienības, kurā turpmāk ietilps arī Stružānu pagasts, darbu, iespējām, projektu piesaisti, problēmu risinājumu utt.
Pagasta pārvaldes vadītāja amatam tika izvirzītas sešas kandidatūras, četras no tām (Ilze Treikule – PII "Zvaniņš” vadītāja, Silvija Igaune – Stružānu pagasta lietvede, Valērijs Šarikovs – Stružānu pagasta pārvaldes vadītāja pienākumu izpildītājs un Leokādija Razgale – Stružānu kultūras nama vadītāja) savas kandidatūras atsauca uzreiz, argumentējot savu izvēli. Līdz ar to uz pagasta pārvaldes vadītāja amatu kandidēs Ivars Igaunis (Jaunstrūžānu pamatskolas direktors) un Sandra Dzindzuka (Rēzeknes novada veco ļaužu pansionāta lietvede-grāmatvede).
Abiem kandidātiem būs jāpilda "mājasdarbs”, kurā jāprot izklāstīt savu redzējumu par Dricānu pagastu apvienības un sava pagasta kopdarbību, "sāpīgajiem punktiem”, problēmu risinājumu, pagastu vienmērīgu attīstību, vārdu sakot, jāredz sava vīzija, kā turpmāk darbosies jaunais apvienību modelis.
Leokādija Razgale,
Strūžānu kultūras nama vadītāja